Informacje o Programie

Współpraca partnerska z Powszechnym Funduszem Wierzytelności Sp. z o.o. umożliwia uzyskanie dodatkowego źródła dochodu poprzez Twój udział w sprzedaży usług prawno-windykacyjnych.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i oferujesz usługi swoim Klientom możesz rozszerzyć swoją ofertę o kolejne produkty.
Decydując się na kontakt z Powszechnym Funduszem Wierzytelności sam możesz dokonać wyboru formy współpracy: partnerską lub agencyjną.

 

Jeśli prowadzisz swój biznes, masz ograniczony czas, ale chcesz rozszerzyć wachlarz swoich usług zostań naszym Partnerem.
Jeśli cenisz sobie niezależność, dysponujesz czasem, jesteś mobilny i chcesz budować własną strukturę podległych Agentów zostań naszym Agentem.

 

,,Stawiamy na aktywnych przedsiębiorców, cenimy jakość współpracy opartą na wzajemnym zaufaniu.”

Program Partner

click the edit button to change this text.

PROGRAM PARTNER to wymierne korzyści dzięki kooperacji naszych firm.

wykres

W ramach programu Partner informujesz swoich Klientów o naszych usługach, przekazujesz nam jego kontakt. My badamy jego potrzeby, proponujemy trafne rozwiązanie w ramach naszych usług, po zawarciu umowy z Twoim Klientem, informujemy Cię o przyznanej dla Ciebie prowizji. Uczestnictwo w Programie Partner zapewni Ci dodatkowe przychody w ramach Twojej działalności.

W trakcie współpracy masz stały kontakt z Managerem programu, który zapewni Ci wsparcie w Twoich kontaktach z zainteresowanymi Klientami.

Atrakcyjne i klarowne zasady polityki prowizyjnej:

nie ponosisz żadnych kosztów związanych z Programem

rozszerzasz własną ofertę o nowe usługi

Twoi Klienci otrzymują dodatkowe usługi szybko, łatwo i na preferencyjnych warunkach

masz możliwość powoływania się na ścisłą współpracę z wyspecjalizowanym podmiotem usług prawno-windykacyjnych jakim jest Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o.

Program Agent

click the edit button to change this text.

PROGRAM AGENT to wymierne korzyści dzięki współpracy agencyjnej gdzie uzyskasz dodatkowe źródło dochodu.

agent

W ramach programu Agent możesz zostać naszym przedstawicielem oferując na rynku konsumenckim jak i MŚP produkty prawno-windykacyjne uzyskując dodatkowe dochody dla swojej działalności.

 

Zapewniamy wsparcie merytoryczne Managera ds. Sieci Partnerskiej oraz zespołu sprzedażowego, organizujemy również cykliczne szkolenia produktowe przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Atrakcyjne i klarowne zasady współpracy:

duża swoboda działania w sposobie dotarcia do potencjalnego Klienta

 sam kreujesz rozwiązania i negocjujesz warunki współpracy na bezpośrednich spotkaniach w oparciu o dedykowane usługi Powszechnego Funduszu Wierzytelności.

 nowatorskie rozwiązania usług prawno-windykacyjne

nie ponosisz większego ryzyka, możesz tylko zyskać jeśli będziesz zaangażowany w sprzedaż usług PFW.