Dla kogo

Decydując się na kontakt z Powszechnym Funduszem Wierzytelności sam możesz dokonać wyboru formy współpracy: partnerską lub agencyjną.
PARTNER
Jeśli prowadzisz swój biznes, masz ograniczony czas, ale chcesz rozszerzyć wachlarz swoich usług zostań naszym Partnerem.
AGENT
Jeśli cenisz sobie niezależność, dysponujesz czasem, jesteś mobilny i chcesz budować własną strukturę podległych Agentów zostań naszym Agentem.

Program Partner

click the edit button to change this text.

Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe, jesteś pośrednikiem finansowym itp., masz stały kontakt z Klientami którzy mogą mieć potrzeby na usługi prawno-windykacyjne, jednak masz ograniczony czas z uwagi na usługi jakie dziś wykonujesz dla swoich Klientów to program dla Ciebie.

Uczestnictwo w programie Partner nie wymaga dużego zaangażowania, wystarczy że zgłosisz nam potrzebę swojego Klienta a my przeprowadzimy cały proces sprzedaży poinformujemy Cię o tym i wypłacimy należną prowizję. W Polsce ponad 300 Partnerów w kraju i na świecie podjęło już z nami współpracę.

Program Agent

click the edit button to change this text.

Masz doświadczenie w sprzedaży w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Jesteś mobilny i dyspozycyjny, odpowiada Ci praca w terenie, interesujesz się rynkiem obrotu wierzytelnościami, jesteś zaangażowany i wychodzisz z inicjatywą, chcesz mieć realny wpływ na wysokość Twoich zarobków – to program dla Ciebie.

Aktualnie poszukujemy osób, które aktywnie będą uczestniczyć w budowaniu naszej sieci sprzedaży w kraju. Mile widziani w naszym zespole będą Agenci usług telekomunikacyjnych B2B, Brokerzy ubezpieczeniowi, Specjaliści ds.Sprzedaży, Doradcy Biznesowi usług finansowych, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę produktową. Z nami masz też możliwość rozbudowania swojej własnej struktury sprzedaży

W naszym Zespole sprawdzą się osoby o wysokiej kulturze osobistej, rozwiniętych umiejętnościach autoprezentacji i komunikacji oraz znające techniki doskonałych negocjacji z Klientem, dla których sprzedaż to pasja.