O nas

Powszechny Fundusz Wierzytelności to zespół specjalistów z zakresu finansów, prawa i zarządzania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami w obrębie sektora B2B.

Mieliśmy znaczny udział w rozwoju sektora polskiego rynku sekurytyzacji. W 2010 roku aktywnie uczestniczyliśmy w poszerzeniu postępowania sądowego o elektroniczne postępowanie upominawcze.

Nadrzędnym celem działań Powszechnego Funduszu Wierzytelności jest maksymalne zapewnienie Klientowi szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału. Jednocześnie zwracamy uwagę na zachowanie relacji biznesowych z dłużnikiem.

Profesjonalizm i wysoki standard naszych usług w połączeniu ze skutecznością i szybkością działania ma na celu poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Świadczymy usługi na terenie Polski i za granicą, na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym, egzekucyjnym. Za dewizę stawiamy sobie elastyczność i indywidualne podejście do każdej sprawy oraz ciągłe doskonalenie w celu zmaksymalizowania jakości usług. Podstawą naszych działań jest partnerska współpraca w osiągnięciu wspólnego sukcesu.